O nas

Yoredo to nowy rozdział w pielęgnacji pozabiegowej. Zabiegi kosmetologiczne to jedynie część procesu. Nasze produkty do pielęgnacji domowej zostały stworzone specjalnie po to, aby kontynuować i podtrzymywać efekty tych zabiegów.
To pielęgnacja, która jest dostępna w zaciszu własnego domu. 

Naszą misją jest dostarczanie produktów, które pomagają naszym klientom osiągnąć zdrową, promienną skórę. Korzystamy z wiedzy i innowacji medycyny estetycznej, aby stworzyć produkty do pielęgnacji domowej, które wesprą Twoją skórę i sprawią, że będziesz czuć się pewnie i pięknie. 

Yoredo zostało stworzone przez zespół specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii. Nasza marka powstała w oparciu o głęboką wiedzę oraz  doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji skóry. Rozumiemy, jak ważne jest to, aby czuć się dobrze we własnej skórze, dlatego Yoredo powstało z myślą o Twoich potrzebach. 

Marka Yoredo należy do grupy Medin, który prowadzi swoją działalność od 2013 roku. Medin jest importerem produktów medycyny estetycznej oraz producentem kosmetyków.

Doświadczenie w medycynie estetycznej przekształcamy w produkty, które przynoszą widoczne rezultaty i podtrzymują efekty profesjonalnych zabiegów. 

Dziękujemy za zaufanie.